ProLock servis

Bezpečnostní protipožární dveře RC2 Bezpečnostní dveře SHERLOCK K345/2

 • Bezpečnostní dveře SHERLOCK K345/2
  2

  Bezpečnostní třída (odolnost proti vloupání)

  45

  Požární odolnost

  2

  Kategorie NBÚ

  Možnost dodatečného zkrácení

  Možnost vybavení elektronickými doplňky

  Možnost atypických rozměrů

  Těsnění

Bezpečnostní protipožární dveře K345/2 jsou certifikovány ve 2. bezpečnostní třídě. Jsou vybaveny bezpečnostním zámkem s plochou závorou​​, který je chráněn krytem a štítem zámku proti odvrtání. Ze zámkové strany dveří se vysouvají aktivní jistící body, na závěsové straně dveří jsou umístěny 4 pasivní jistící body a 3 ks nastavovacích 3D závěsů. Vyrábějí se s otevíráním DOVNITŘ i VEN z chráněného prostoru bez konstrukčních změn.

cena od 17 801 Kč + DPH ve výši podle způsobu dodání
a/nebo místa montáže*.? * Příslušnou sazbu DPH určuje způsob dodání s montáží nebo bez. Při montáži je potom rozhodující typ objektu a jeho podlahová plocha (snížená sazba platí pro byt do 120-ti m2, pro rodinný dům do 350-ti m2). Sazbu DPH pro jednotlivé zakázky tedy není možné stanovit předem. Z tohoto důvodu uvádíme nabídkové ceny bez DPH.
Nezávazná poptávka

TECHNICKÝ POPIS

 • ocelové, dvouplášťové, vyztužené svařovanými výztuhami
 • bezpečnostní zámek s plochou závorou​​, s krytem a štítem zámku proti odvrtání
 • možnost povrchové úpravy: laminovaná, dýhovaná, ve stupnici RAL
 • možnost nalepit okrasný rámeček
 • polodrážka stříkaná hnědá nebo bílá
 • tepelná izolace v ceně
 • protipožární páska jako součást dveřního křídla
 • možnost zkrátit dveře o 3 cm
 • certifikát shody o stavebním výrobku

Bezpečnostní protipožární dveře K345/2 jsou certifikovány v 2. bezpečnostní třídě dle ČSN P ENV 1627:2000 z hlediska odolnosti proti násilnému vniknutí do stavebních prostor budov. Vyrábějí se podle ČSN 74 6550 "Kovové dveře otevírané". Jsou stavebním požárním uzávěrem s požární odolností EI2 45-C5 DP3, EW 30-C5 DP3 a EI260-C5 DP3 se závésy na ohřívané straně a  EI2 45-C5 DP3, EW 60-C5 DP3 se závěsy na neohřívané straně (při kouřotěsné úpravě Sm-C0 DP3, Sa-C0 DP3). Jsou vhodné do přechodových stavebních otvorů ve vnitřních prostorách bytových i nebytových budov, oddělujících prostory s rozdílnými klimatickými podmínkami s rozdílem teplot vzduchu nad 10 K dle ČSN 73 0540-2: 2002. Z hlediska součinitele prostupu tepla jsou vhodné i do obvodových stěn budov pro všechny kategorie použití kromě novostaveb bytových budov. Z hlediska vzduchové neprůzvučnosti Rw = 37 dB jsou vhodné pro všechny kategorie dveří dle ČSN 73 0532.

Jsou vybaveny bezpečnostním zámkem s plochou závorou​​, který je chráněn krytem a štítem zámku proti odvrtání. Ze zámkové strany dveří se vysouvají aktivní jistící body, na závěsové straně dveří jsou umístěny 4 pasivní jistící body a 3 ks nastavovacích 3D závěsů. Vyrábějí se s otevíráním DOVNITŘ i VEN z chráněného prostoru bez konstrukčních změn.

Součástí dveří je protipožární páska a těsnění. Při kouřotěsném provedení je těsnění součástí zárubně a není aplikováno na dveřním křídle. Jsou celoocelové konstrukce v provedení DP3, povrchově upravené laminovanou nebo dýhovanou MDF nebo nástřikem barvy v odstínech dle stupnice RAL (kromě RAL 9006, 9007 a ​​perleťových barev). Polodrážka je stříkaná hnědou u bílých dveří bílou barvou. Dveře je možné dodatečně zkracovat až o 30 mm.

Bezpečnostní dveře SHERLOCK - informace o montáži:

Montáž bezpečnostních dveří SHERLOCK je specifická a může ji provádět pouze zaškolená osoba. Pracovníci naší společnosti byli na takovou specifickou montáž řádně vyškoleni a splňují požadovaná kritéria.

Montáž může vykonávat pouze oprávněná firma, která splňuje podmínky pro udělení koncese v oboru "Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob". Znamená to, že celá firma byla prověřována a nemůže se stát, že by vám bezpečnostní dveře montoval někdo, kdo byl už trestán nebo má podmínku. Koncesní list na provozování technických služeb vydává místně příslušný odbor Živnostenského úřadu ČR.

Bezpečnostní dveře SHERLOCK se montují pouze do zpevněné, ocelové, bezpečnostní zárubně. Bezpečnostní zárubeň musí být řádně kotvena a zabetonována, aby bezpečnostní dveře jako celek splňovaly požadovanou bezpečnostní třídu. Bezpečnostní dveře musí obsahovat doplňky jako kování, vložka atd. ve stejné, nebo vyšší bezpečnostní třídě jako jsou samotné dveře!

Tento produkt se také nachází v těchto kategoriích:

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

 • Bezpečnostní dveře SHERLOCK K330/2

  cena od 12 624 Kč

  Bezpečnostní protipožární dveře RC2Bezpečnostní dveře SHERLOCK K330/2

 • Bezpečnostní dveře SHERLOCK K260/2

  cena od 19 373 Kč

  Bezpečnostní protipožární dveře RC2Bezpečnostní dveře SHERLOCK K260/2

 • Bezpečnostní dveře SHERLOCK KP2/2

  cena od 22 657 Kč

  Bezpečnostní protipožární dveře RC2Bezpečnostní dveře SHERLOCK KP2/2

 • Bezpečnostní dveře BEDEX STANDARD 2 s PO

  cena od 19 349 Kč

  Bezpečnostní protipožární dveře RC2Bezpečnostní dveře BEDEX STANDARD 2 s PO

 • Bezpečnostní dveře FORNOX AK230/2

  cena od 17 915 Kč

  Bezpečnostní protipožární dveře RC2Bezpečnostní dveře FORNOX AK230/2

Poradíme vám s vaším projektem

Konzultace se specialistou zdarma

Zanechte nám na sebe kontaktní údaje, náš specialista Vás bude obratem kontaktovat.

Odeslat kontakt
 • Aktuality

  Zjistětě co je u nás nového. Novinky ze světa zabezpečení.

  Zobrazit
 • Rady a návody

  Víte, na co nezapomenout při výběru bezpečnostních dveří?

  Zobrazit
 • Proč dveře od nás

  865 důvodů proč si vybrat naši společnost pro váš projekt.

  Zobrazit