PROFIL SPOLEČNOSTI ProLock

Profil společnosti Prolock Servis

Firma. Společnost. Právnická osoba. Daňový subjekt… Existuje celá řada pojmenování. Ta však sama o sobě mnoho neříkají. To, co dává těmto slovům obsah, co ve Vás vyvolává určitý pocit a co vytváří Váš vztah k firmě, jsou lidé. Konkrétní lidé, kteří s Vámi jednají. I naše firma jsou konkrétní lidé. A naším cílem je jednat a pracovat tak, aby Váš pocit ze spolupráce s námi byl vždy jen dobrý. Vítejte ve firmě ProLock servis.

Podstatné jsou zkušenosti

ProLock servis, s.r.o., byla založena v roce 2015. Může se tedy zdát, že ještě není v oboru zabezpečování dostatečně etablovaná. Opak je pravdou. Naše zkušenosti s výrobou, prodejem, montážemi a servisem zabezpečovací techniky sbíráme již více jak 26 let. Původně jsme se věnovali především trezorové technice, následovalo zabezpečování bytů přídavnými zámkovými systémy a prvními dostupnými modely bezpečnostních dveří. Specializace na bezpečnostně-protipožární dveře je potom datována rokem 1999, kdy jsme jako dceřiná společnost firmy Sherlock, s.r.o., spoluzakládali v Praze společnost Sherlock Bohemia, s.r.o., později Sherlock bezpečnostní dveře, s.r.o.. Distribuci, montáže a servis bezpečnostních dveří SHERLOCK jsme v ČR úspěšně zajišťovali z pozice vedení společnosti až do roku 2013, kdy proběhla akvizice z korporátní sféry a Sherlock bezpečnostní dveře, s.r.o., byla začleněna do skupiny ASSA ABLOY. Následující roky 2014 2016 byly ve znamení postupného odcházení většiny původních pracovníků firmy Sherlock z této společnosti. Mnozí však opět spojili své síly a současný ProLock servis, s.r.o., zastupují ti nejlepší ze Sherlock bezpečnostní dveře, s.r.o., od vedení společnosti přes obchodní zástupce až po kvalitní montážníky. Shrnuto a podtrženo - v oboru dodávek a instalací MZS pracujeme přes 26 let a z toho 18 let se specializujeme na bezpečnostní dveře.  A jak sami dobře víte - podstatné jsou zkušenosti.

Lidé společnosti ProLock servis

Milan Biskup. Původní profesí elektrotechnik. Do oboru mechanické zabezpečovací techniky vstoupil v roce 1991, když začal pracovat na kompletaci, distribuci a servisu trezorů Anglosafe. V dubnu 1999 zakládající pracovník pražského střediska Sherlock Bohemia, s.r.o., jako dovozce a distributor bezpečnostních dveří SHERLOCK. Od počátku vedoucím střediska, od roku 2003 jednatelem společnosti. Od dubna 2013 ve firmě Sherlock bezpečnostní dveře, s.r.o. (již pod korporátním vedením ASSA ABLOY) obchodním ředitelem a prokuristou. Činnost pro korporaci ukončil v lednu 2015 a následně založil společnost ProLock servis, s.r.o..

Bc. Pavel Lang. Původní profesí strojař - technolog. S prodejem a montážemi bezpečnostních dveří začal ve firmě Kavan - zabezpečovací systémy, spol. s r.o., od roku 2000 již ve firmě Sherlock Bohemia, s.r.o., vedoucím pracovníkem pro dodávky stavebním firmám, institucím a útvarům státní správy. Pro firmu Sherlock bezpečnostní dveře, s.r.o. (od dubna 2013 již pod korporátním vedením ASSA ABLOY) pracoval do ledna 2016. Na svou práci obratem navázal ve firmě ProLock servis, s.r.o..

Michal Jílek. Původní profesí elektrotechnik. Od roku 1992 technickým odborníkem na stavební výtahy GEDA, současně však spolupracoval i s divizí pro výrobu a prodej trezorů Anglosafe. Od ledna 2001 provozním vedoucím a IT specialistou ve firmě Sherlock Bohemia, s.r.o., později Sherlock bezpečnostní dveře, s.r.o., od roku 2003 zástupcem ředitele. Z firmy Sherlock, již pod korporátním vedením ASSA ABLOY, odešel v únoru 2016. Nyní je již pevně zakotven v ProLock servis, s.r.o..

Vedoucí montážních skupin:

Jiří Čejka. Bezpečnostní dveře SHERLOCK s námi montuje od roku 2007, tedy již bezmála 10 let. Firmu Sherlock (již pod vedením ASSA ABLOY) opustil v roce 2016. Pro firmu ProLock servis nyní montuje vše z portfolia produktů našich dodavatelů.

Michal Šelmeci. Spolupracuje s námi nejdéle ze všech montérů. Předtím zámky a dveře montoval ve firmě Kavan - zabezpečovací systémy, spol. s r.o., s námi od roku 2001 montuje bezpečnostní dveře SHERLOCK. Firmu Sherlock (již pod vedením ASSA ABLOY) opustil v roce 2015, nyní pro ProLock servis montuje vše z portfolia produktů našich dodavatelů.

Naši partneři

Poradíme vám s vaším projektem

Konzultace se specialistou zdarma

Zanechte nám na sebe kontaktní údaje, náš specialista Vás bude obratem kontaktovat.

Odeslat kontakt
 • Aktuality

  Zjistětě co je u nás nového. Novinky ze světa zabezpečení.

  Zobrazit
 • Rady a návody

  Víte, na co nezapomenout při výběru bezpečnostních dveří?

  Zobrazit
 • Proč dveře od nás

  865 důvodů proč si vybrat naši společnost pro váš projekt.

  Zobrazit