ProLock servis

Bezpečnostní protipožární dveře RC4 Bezpečnostní dveře SHERLOCK F730/4

 • Bezpečnostní dveře SHERLOCK F730/4
  4

  Bezpečnostní třída (odolnost proti vloupání)

  30

  Požární odolnost

  4

  Kategorie NBÚ

  Možnost dodatečného zkrácení

  Možnost vybavení elektronickými doplňky

  Možnost atypických rozměrů

  Těsnění

Protipožární  bezpečnostní dveře F730/ 4 jsou certifikovány ve 4. bezpečnostní třídě (RC4). Jsou vybaveny bezpečnostním tříbodovým zámkem, který je chráněn krytem zámku, ve 4. bezpečnostní třídě je chráněn ocelovým štítem proti odvrtání, sekání a páčení. Součástí dveří je až 23 jistících bodů. Ze zámkové strany dveří a z nadpraží se vysouvají zdvojené aktivní jistící body, na závěsové straně dveří je umístěno 10 pasivních jistících bodů a 3 ks závěsů.

cena od 26 250 Kč + DPH ve výši podle způsobu dodání
a/nebo místa montáže*.? * Příslušnou sazbu DPH určuje způsob dodání s montáží nebo bez. Při montáži je potom rozhodující typ objektu a jeho podlahová plocha (snížená sazba platí pro byt do 120-ti m2, pro rodinný dům do 350-ti m2). Sazbu DPH pro jednotlivé zakázky tedy není možné stanovit předem. Z tohoto důvodu uvádíme nabídkové ceny bez DPH.
Nezávazná poptávka

TECHNICKÝ POPIS

 • ocelové, dvouplášťové, vyztužené svařovanými výztuhami
 • bezpečnostní zámek tříbodový, s ocelovým štítem proti odvrtání
 • možnost povrchové úpravy: laminovaná, dýhovaná, ve stupnici RAL
 • možnost nalepit okrasný rámeček
 • polodrážka v barvě dveří
 • tepelná izolace v ceně
 • zdvojené aktivní i pasivní jistící body
 • protipožární páska jako součást dveřního křídla
 • možnost zkrátit dveře až o 3 cm
 • certifikát shody o stavebním výrobku

Bezpečnostní protipožární dveře F730/4 jsou certifikovány ve 4. bezpečnostní třídě (RC4) podle ČSN EN 1627:2012 z hlediska odolnosti proti vloupání. Vyrábějí se podle ČSN 74 6550 "Kovové dveře otevírané". Z protipožárního hlediska jsou stavebním požárním uzávěrem s požární odolností EI2 30 C5 DP3, EW 30 C5 DP3 (resp. EI245 C5 DP3, EW30 C5 DP3). 

Jsou vhodné do přechodových stavebních otvorů ve vnitřních prostorách bytových i nebytových budov, oddělujících prostory s rozdílnými klimatickými podmínkami s rozdílem teplot vzduchu nad 10 K podle ČSN 73 0540-2:2002. Z hlediska vzduchové neprůzvučnosti Rw = 43 dB jsou vhodné pro všechny kategorie dveří podle ČSN EN 12219.

Jsou vybaveny bezpečnostním tříbodovým zámkem, který je chráněn krytem zámku, ve 4. bezpečnostní třídě je chráněn ocelovým štítem proti odvrtání, sekání i páčení. Součástí dveří je až 23 jistících bodů. Ze zámkové strany dveří a z nadpraží se vysouvají zdvojené aktivní jistící body, na závěsové straně dveří je umístěno 10 pasivních jistících bodů a 3 ks nastavovacích 3D závěsů.

Součástí dveří je protipožární páska a kovová polodrážka olepená hranovací páskou v designu dveří. Jsou celoocelové konstrukce v provedení DP3, povrchově upravené laminovanou nebo dýhovanou MDF nebo nástřikem barvy v odstínech dle stupnice RAL (kromě RAL 9006, 9007 a ​​perleťových barev). Dveře je možné dodatečně zkracovat až o 30 mm.

Kompatibilní bezpečnostní zárubně: 

s těsněním:CGTF7306, CUTF730, MZTF730

Doplňky, které ovlivňují bezpečnostní třídu dveří: 

K bezpečnostním dveřím byste si měli zvolit bezpečnostní vložku a bezpečnostní kování, v téže nebo vyšší bezpečnostní třídě než je třída bezpečnostních dveří (např. pokud jsou dveře v 3. BT, je třeba vybrat si bezpečnostní kování a bezpečnostní vložku ve 3. BT nebo vyšší, např. 4. BT)

Doplňky, které neovlivňují bezpečnostní třídu dveří:

Pro zvýšení bezpečnosti doporučujeme obstarat si bezpečnostní řetízek, který má celokovová svařovaná oka.
Samozřejmostí by mělo být zajištění dveří panoramatickým průzorem (kukátkem), umístěným dle specifikace zákazníka. 
Součástí dveřní sestavy jsou i prahy v provedení kov nebo přírodní dřevěný masiv.

Bezpečnostní dveře SHERLOCK - informace o montáži:

Montáž bezpečnostních dveří SHERLOCK je specifická a může ji provádět pouze zaškolená osoba. Pracovníci naší společnosti byli na takovou specifickou montáž řádně vyškoleni a splňují požadovaná kritéria.

Montáž může vykonávat pouze oprávněná firma, která splňuje podmínky pro udělení koncese v oboru "Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob". Znamená to, že celá firma byla prověřována a nemůže se stát, že by vám bezpečnostní dveře montoval někdo, kdo byl už trestán nebo má podmínku. Koncesní list na provozování technických služeb vydává místně příslušný odbor Živnostenského úřadu ČR.

Bezpečnostní dveře SHERLOCK se montují pouze do zpevněné, ocelové, bezpečnostní zárubně. Bezpečnostní zárubeň musí být řádně kotvena a zabetonována, aby bezpečnostní dveře jako celek splňovaly požadovanou bezpečnostní třídu. Bezpečnostní dveře musí obsahovat doplňky jako kování, vložka atd. ve stejné, nebo vyšší bezpečnostní třídě jako jsou samotné dveře!

Tento produkt se také nachází v těchto kategoriích:

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

 • Bezpečnostní dveře BEDEX Vario VD4

  cena od 38 260 Kč

  Bezpečnostní protipožární dveře RC4Bezpečnostní dveře BEDEX Vario VD4

Poradíme vám s vaším projektem

Konzultace se specialistou zdarma

Zanechte nám na sebe kontaktní údaje, náš specialista Vás bude obratem kontaktovat.

Odeslat kontakt
 • Aktuality

  Zjistětě co je u nás nového. Novinky ze světa zabezpečení.

  Zobrazit
 • Rady a návody

  Víte, na co nezapomenout při výběru bezpečnostních dveří?

  Zobrazit
 • Proč dveře od nás

  865 důvodů proč si vybrat naši společnost pro váš projekt.

  Zobrazit