Interiérové dveře modelové řady STRIP

Interiérové dveře prosklené Gb - STRIP

 • Gb - STRIP
Interiérové dveře modelové řady STRIP uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Dveře jsou vhodné do moderního interiéru.cena od 4 200 Kč + DPH ve výši podle způsobu dodání
a/nebo místa montáže*.? * Příslušnou sazbu DPH určuje způsob dodání s montáží nebo bez. Při montáži je potom rozhodující typ objektu a jeho podlahová plocha (snížená sazba platí pro byt do 120-ti m2, pro rodinný dům do 350-ti m2). Sazbu DPH pro jednotlivé zakázky tedy není možné stanovit předem. Z tohoto důvodu uvádíme nabídkové ceny bez DPH.
Nezávazná poptávka

TECHNICKÝ POPIS

Interiérové dveře modelové řady STRIP uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Dveře jsou vhodné do moderního interiéru. Díky nerezovým proužkům mají dveře elegantní vzhled a styl. Nerezové proužky ve dveřích lze dodat ve dvou odstínech dle naší nabídky: Typ 1 - hliník kartáčovaný, Typ 3 - nerez kartáčovaná.

Konstrukce dveří modelové řady STRIP

Konstrukce dveří je tvořena dřevěným masivním rámem z lepených hranolů s voštinovou výplní. Sklo je zalištováno lištou č. 2. V ceně je sklo gersat (mléčné), kůra čirá, činčila čirá. Jiné sklo je možné za příplatek. Dveře jsou okovány třemi panty 80/10 v povrchové úpravě lesklý nikl. Zámek 72/80 pro obyčejný klíč. Bez příplatku je možno osadit zámkem pro systém WC nebo zámkem pro vložku FAB. Dveře lze osadit nerezovými zasklívacími rámečky (profil lišty č. 3) spojenými speciálními kovovými trny. Tento velmi pevný, avšak neviditelný spoj dotváří exkluzivní vzhled dveří. Příplatek za nerezové rámečky je 300 Kč/křídlo. U dveří řady STRIP nelze vyrobit hrany dveří s úpravou RUND a KARNIS.


Tento produkt se také nachází v těchto kategoriích:

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

 • Gb - Standard

  cena od 2 090 Kč

  Interiérové dveře prosklenéGb - Standard

 • Gb - Solid

  cena od 2 390 Kč

  Interiérové dveře prosklenéGb - Solid

 • Gb - INNOX

  cena od 4 590 Kč

  Interiérové dveře prosklenéGb - INNOX

Poradíme vám s vaším projektem

Konzultace se specialistou zdarma

Zanechte nám na sebe kontaktní údaje, náš specialista Vás bude obratem kontaktovat.

Odeslat kontakt
 • Aktuality

  Zjistětě co je u nás nového. Novinky ze světa zabezpečení.

  Zobrazit
 • Rady a návody

  Víte, na co nezapomenout při výběru bezpečnostních dveří?

  Zobrazit
 • Proč dveře od nás

  865 důvodů proč si vybrat naši společnost pro váš projekt.

  Zobrazit