Protipožární prosklené dveře GERBRICH modelová řada A6

Protipožární dveře prosklené Gb - Protipožární prosklené A6

 • Gb - Protipožární prosklené A6
  30

  Požární odolnost

Prosklené protipožární interiérové dveře modelové řady A6 se používají tam, kde je to předepsané požární zprávou. Montáž protipožárních uzávěrů smí provádět pouze výrobce nebo jím proškolené firmy.


cena od 7 300 Kč + DPH ve výši podle způsobu dodání
a/nebo místa montáže*.? * Příslušnou sazbu DPH určuje způsob dodání s montáží nebo bez. Při montáži je potom rozhodující typ objektu a jeho podlahová plocha (snížená sazba platí pro byt do 120-ti m2, pro rodinný dům do 350-ti m2). Sazbu DPH pro jednotlivé zakázky tedy není možné stanovit předem. Z tohoto důvodu uvádíme nabídkové ceny bez DPH.
Nezávazná poptávka

TECHNICKÝ POPIS

Prosklené protipožární dveře A6 - použití a montáž

Prosklené protipožární interiérové dveře modelové řady A6 se používají tam, kde je to předepsané požární zprávou. Montáž protipožárních uzávěrů smí provádět pouze výrobce nebo jím proškolené firmy. Po ukončení montáže a následné kontrole požárního uzávěru musí být vystaven doklad o montáži a provozuschopnosti protipožárního uzávěru. Protipožární uzávěr musí být viditelně označen štítkem. Ke každému protipožárnímu uzávěru je vystaven certifikát a prohlášení o shodě. Povinností majitele protipožárního uzávěru je nechat si odbornou firmou protipožární uzávěr 1x ročně zkontrolovat. O této kontrole je proveden zápis. Určeno do protipožární dřevěné obložkové zárubně i protipožární ocelové zárubně.

Prosklené protipožární dveře A6 - konstrukce

Konstrukci prosklených protipožárních dveří modelové řady A6 tvoří masivní dřevěný rám se speciální výplní s požární odolností. Protipožární dveře prosklené jsou vždy osazeny třemi kusy závěsů. Dveře jsou standardně osazeny protipožárním zámkem s roztečí 72 mm v provedení pro vložku FAB. Dveře lze vyrobit i s kartovým zámkem (hotelové pokoje aj.). Jednokřídlé dveře lze vyrobit i v bezpolodrážkové variantě a to se skrytými závěsy nebo pevnými viditelnými závěsy. Protipožární dveře jsme schopni vyrobit i v atypickém rozměru. Protipožární skla musí být vždy nesmazatelně označena protipožární odolností. Na protipožární skla je možné nalepit ochrannou bezpečnostní fólii v čirém nebo mléčném provedení. Protipožární dveře prosklené lze vyrobit i ve variantě jako kouřotěsné, nebo se zvýšenou zvukovou neprůzvučností.

Doplňky protipožárních dveří

K protipožárním dveřím také dodáváme vodorovná i svislá kovová madla, mechanické i elektronické samozavírače, koordinátor postupného zavírání pro dvoukřídlé dveře, panikový zámek, panikové kování, elektroprotiplech (domovní vrátný), kartový zámek, zámkové cylindrické vložky s různou třídou bezpečnosti, vícebodové zámky, padací lišty, prahy, bezpečnostní kovaní aj.

Tento produkt se také nachází v těchto kategoriích:

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

 • Gb - Protipožární prosklené A2

  cena od 6 900 Kč

  Protipožární dveře prosklenéGb - Protipožární prosklené A2

 • Gb - Protipožární prosklené A3

  cena od 8 000 Kč

  Protipožární dveře prosklenéGb - Protipožární prosklené A3

 • Gb - Protipožární prosklené A4

  cena od 8 900 Kč

  Protipožární dveře prosklenéGb - Protipožární prosklené A4

 • Gb - Protipožární prosklené A5

  cena od 7 300 Kč

  Protipožární dveře prosklenéGb - Protipožární prosklené A5

Poradíme vám s vaším projektem

Konzultace se specialistou zdarma

Zanechte nám na sebe kontaktní údaje, náš specialista Vás bude obratem kontaktovat.

Odeslat kontakt
 • Aktuality

  Zjistětě co je u nás nového. Novinky ze světa zabezpečení.

  Zobrazit
 • Rady a návody

  Víte, na co nezapomenout při výběru bezpečnostních dveří?

  Zobrazit
 • Proč dveře od nás

  865 důvodů proč si vybrat naši společnost pro váš projekt.

  Zobrazit