Zárubeň SHERLOCK MZK345 pro bezpečnostní dveře

Zárubně bezpečnostní ocelové Zárubeň SHERLOCK MZK345

 • Zárubeň SHERLOCK MZK345

  Možnost atypických rozměrů

  Těsnění

Protipožární bezpečnostní zárubně SHERLOCK® jsou vyráběny podle normy ČSN 74 6501 "Ocelové zárubně. Společná ustanovení". Jejich výhodou je, že se nezapouštějí do podlahy - nemusí se, jak je běžné u standardních stavebních zárubní, vysekávat otvor pro zapuštění prahové spojky.cena od 5 108 Kč + DPH ve výši podle způsobu dodání
a/nebo místa montáže*.? * Příslušnou sazbu DPH určuje způsob dodání s montáží nebo bez. Při montáži je potom rozhodující typ objektu a jeho podlahová plocha (snížená sazba platí pro byt do 120-ti m2, pro rodinný dům do 350-ti m2). Sazbu DPH pro jednotlivé zakázky tedy není možné stanovit předem. Z tohoto důvodu uvádíme nabídkové ceny bez DPH.
Nezávazná poptávka

TECHNICKÝ POPIS

Protipožární bezpečnostní zárubně SHERLOCK® jsou vyráběny podle normy ČSN 74 6501 "Ocelové zárubně. Společná ustanovení". Jejich výhodou je, že se nezapouštějí do podlahy - nemusí se, jak je běžné u standardních stavebních zárubní, vysekávat otvor pro zapuštění prahové spojky. Po obvodu zárubně jsou vysekány otvory pro jistící body, které jsou chráněny přivařenými krytkami. V těchto místech a v místě zámkové části je zárubeň zesílená. Ve 4. bezpečnostní třídě jsou zárubně zabezpečené kaleným štítem proti sekání a odvrtání. Zárubeň má kovovou prahovou spojku a po celém obvodu obsahuje kotvy pro zapuštění do betonové směsi. Při montáži není nutné zárubeň zasekávat do podlahy, po přesném nastavení se zárubeň pouze ukotví a zabetonuje. Povrchová úprava základovou barvou s možností finální povrchové úpravy v barvě podle stupnice RAL.Tento produkt se také nachází v těchto kategoriích:

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

 • Zárubeň SHERLOCK CGK345

  cena od 4 239 Kč

  Zárubně bezpečnostní ocelovéZárubeň SHERLOCK CGK345

 • Bezpečnostní zárubeň FORNOX MZKA

  cena od 7 990 Kč

  Zárubně bezpečnostní ocelovéBezpečnostní zárubeň FORNOX MZKA

 • Bezpečnostní zárubeň FORNOX CGKA

  cena od 6 435 Kč

  Zárubně bezpečnostní ocelovéBezpečnostní zárubeň FORNOX CGKA

Poradíme vám s vaším projektem

Konzultace se specialistou zdarma

Zanechte nám na sebe kontaktní údaje, náš specialista Vás bude obratem kontaktovat.

Odeslat kontakt
 • Aktuality

  Zjistětě co je u nás nového. Novinky ze světa zabezpečení.

  Zobrazit
 • Rady a návody

  Víte, na co nezapomenout při výběru bezpečnostních dveří?

  Zobrazit
 • Proč dveře od nás

  865 důvodů proč si vybrat naši společnost pro váš projekt.

  Zobrazit